Całościowy rozwój firmy

Jak zwiększyć zyski Twojej firmy, o co najmniej 100 000 zł w ciągu najbliższego roku?

Opis badań w książce „Po pierwsze złam wszystkie zasady – co najwięksi menadżerowi na świecie robią inaczej”

Czy wiesz, że według badań Instytutu Gallupa przeprowadzonych na ponad milionowej próbie pracowników:

Istnieje bezpośredni związek pomiędzy zyskiem Twojej firmy, a jednoznacznie zdefiniowanymi oczekiwaniami wobec pracowników.

Cześć,

Nazywam się Sławek Szczepaniak i jestem Prezesem Zarządu w firmie doradczo-szkoleniowej Przemyk. Od 2010 r. miałem okazję z bliska zobaczyć, jak funkcjonuje ponad dwieście firm z sektora MŚP, w których prowadziłem usługi doradczo-szkoleniowe.
Początkowo nie mogłem zrozumieć:

Jak to jest, że właściciele dobrze prosperujących biznesów godzą się na to, że ich ciężka praca i pieniądze są marnowane, gdyż:

Zmiana perspektywy

Z czasem nauczyłem się, że powyższe działania wynikają najczęściej z tego, że w początkowej fazie rozwoju firmy właściciele jednocześnie:
Dzięki ich pracy „na kilka etatów” oraz przedsiębiorczości biznes rozrastał się, a obowiązki przejmowali coraz to nowi pracownicy. Jednak wraz ze wzrostem pojawiły się nowe wyzwania, którym trudno było sprostać właścicielom, gdyż wymagają zupełnie innych umiejętności, niż te które pozwoliły na dynamiczny rozwój.

Potrzebna jest zmiana perspektywy, która jest trudna dla osób emocjonalnie zaangażowanych w stworzenie firmy – w końcu to ich dziecko.

„Sławek, czy wasze usługi są dla mnie”?

Tylko wówczas, gdy odpowiesz TAK na chociaż jedno z poniższych twierdzeń:
Chcesz w łatwy i szybki sposób, oparty na faktach i twardych danych, wiedzieć kto uczciwie pracuje, a kto tylko pozoruje pracę wykorzystując Twoje dobre serce i „miękkie” podejście do rozliczania;
Zarządzasz dobrze prosperującym biznesem, który chcesz rozwijać utrzymując jednocześnie dobrą atmosferę wśród Twoich pracowników;
Ważne jest dla Ciebie zwiększenie zysków Twojej firmy dzięki koncentracji na najbardziej rentownych i perspektywicznych klientach przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka odejścia kluczowych klientów;
Chcesz wzmocnić w Twoich ludziach poczucie sprawiedliwości i partnerskiego traktowania poprzez wsparcie ich codziennej pracy regularną dawką informacji pomocnych w realizacji założonych celów.

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś TAK

Gwarantujemy, że posiadamy umiejętności, które są potrzebne na obecnym etapie rozwoju Twojej firmy i potrafimy skłonić Cię do zmiany perspektywy.

„Co otrzymam na końcu usługi?”

Przygotujemy dla Twojej firmy czytelne, proste i praktyczne standardy, które:

Co mówią o nas klienci?

referencje

Jakość usług potwierdzona certyfikatem

Wspominałem wcześniej o nietrafionych wdrożeniach ISO 9001:2015 i o takich, które są oparte na zdrowym rozsądku. U nas zdecydowanie dominuje to drugie podejście i dlatego możemy pochwalić się oceną jaką wystawił nam zewnętrzny audytor.
przebieg współpracy

„Sławek, czy wasze usługi są dla mnie”?

Zanim zaczniemy właściwą realizację musimy upewnić się, że jesteśmy w stanie realnie pomóc w rozwoju Twojej firmy. Koszty tego przygotowania w całości leżą po naszej stronie, a dla Ciebie jest to sytuacja typu WYGRANY – WYGRANY.
Nic nie ryzykujesz
Jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi, to nic za to nie zapłacisz, a otrzymasz od nas konkretne narzędzia (check-listy i instrukcje KROK PO KROKU pomocne we wdrażaniu zmian zwiększających wartość Twojej firmy, które będziesz mógł wykorzystać samodzielnie – wysyłamy je od razu po zamówieniu bezpłatnego doradztwa).
Poprawisz efektywność

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to uzyskasz pewność, że w ciągu krótkiego czasu Twoja firma wejdzie na wyższy poziom zarządzania, a Ty zyskasz spokój i w zależności od Twoich potrzeb: czas na dalszy rozwój Twojego biznesu albo czas na spokojny urlop bez ciągłego odbierania telefonów z pracy i odpisywania na e-maile.

Zobacz w jaki sposób wspólnie przygotowujemy się do realizacji usługi i jak będzie przebiegało doprecyzowanie jej zakresu:

krok 1
Rozmowa telefoniczna z naszym ekspertem
Informację na temat naszego sposobu pracy. Jeszcze przed rozmową (po wysłaniu zgłoszenia) otrzymasz kontrolne check-listy i instrukcje KROK PO KROKU, które wykorzystujemy do wsparcia naszych Klientów w zwiększaniu wartości ich firm (otrzymasz prawo ich samodzielnego wykorzystania, nawet jeżeli nie skorzystasz z naszych usług).

Informację o możliwość skorzystania z usług naszej firmy oraz ustalony termin audytu wstępnego.

Może okazać się po rozmowie z Tobą, że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Powody mogą być bardzo różne, zarówno po naszej jak i po Twojej stronie, np.: uznasz, że nasz sposób pracy nie jest dla Ciebie odpowiedni, my uznamy, że Twoje oczekiwania są nierealne, prowadzisz działalność konkurencyjną wobec naszej albo po prostu od początku nie będzie chemii .
0 zł
krok 2
Audyt wstępny w Twojej firmie – rozmowa z Tobą i kluczowymi pracownikami
Wnioski z audytu, które będą zawierały ocenę mocnych i słabych stron Twojej firmy wraz z propozycją działań, które zwiększą wartość Twojej firmy (z możliwością samodzielnego wdrożenia).
Konkretną ofertę współpracy wraz z harmonogramem i KRYTERIAMI AKCEPTACJI każdego z etapów.
Podobnie jak na etapie pierwszej rozmowy może okazać się po audycie że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Powody mogą być bardzo różne zarówno po naszej jak i po Twojej stronie, np.: uznasz, że nasz sposób pracy nie jest dla Ciebie odpowiedni albo my uznamy, że Twoje oczekiwania są nierealne.
0 zł
krok 3
Formalności, bezpieczeństwo, plan działania

Zapisz się na bezpłatną sesję doradczą

Wyeliminuj niepotrzebną pracę, popraw komunikację i doprecyzuj Twoje oczekiwania wobec pracowników.
pulpit menadżerski

Zobacz w jaki sposób stworzymy dla Twojej firmy proste, czytelne i praktyczne standardy

etap 01

Wstępna analiza procesów

Efekt prac:
Ustalimy:

Bardzo pilnujemy tego, aby nakład pracy potrzebny do uzyskania informacji był jak najmniejszy i jak najtańszy. Proponujemy wyłącznie takie zmiany, które pozwolą na szybkie uzyskanie wartościowych danych.

etap 02

Przygotowanie wskaźników i zmiany w systemie IT

Efekt prac:
Ustalimy:

etap 03

Przygotowanie nowych standardów postępowania

Efekt prac:

Bardzo pilnujemy tego, aby nakład pracy potrzebny do uzyskania informacji był jak najmniejszy i jak najtańszy. Proponujemy wyłącznie takie zmiany, które pozwolą na szybkie uzyskanie wartościowych danych.

etap 04

Utworzenie Pulpitu Menadżerskiego

Efekt prac:
Klikasz i masz. Bez wysiłku, bez proszenia się informatyków, bez tracenia czasu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i zapytań. Potrzebujesz dowiedzieć się:

etap 05

Wsparcie przy tworzeniu strategii firmy

Efekt prac:
Gdy mamy uproszczone i czytelne standardy oraz dane pozwalające na szybką analizę źródła sukcesu i niepowodzeń, to wówczas tworzenie lub modyfikacja strategii firmy jest już samą przyjemnością. Na tym etapie pomożemy Ci w zbudowaniu strategi firmy w perspektywie 3 lat.

Będziemy aktywnie prowadzić warsztat doradztwa strategicznego dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem z tego zakresu i wykorzystując istniejące narzędza do weryfikacji Twoich wizjonerskich pomysłów.
Podsumowanie:
Na zakończeniu usługi spiszemy Twoją strategię, w której poza wypracowanymi celami znajdą się terminy i zasady regularnych przeglądów osiąganych wyników. Przy działającym pulpicie manadżerskim będziesz mógł zawsze w łatwy sposób uzupełnić Twoje świetne wyczucie biznesowe faktami i twardymi danymi.

100% satysfakcji

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego możemy oferować 100% gwarancję satysfakcji. Rozpoczęcie każdego etapu poprzedzone jest rozliczeniem poprzedniego. Jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany tym co otrzymałeś, po prostu nam nie zapłacisz za dany etap, a my zwrócimy Ci zaliczkę i zakończymy współpracę.

Już wkrótce będziesz się zastanawiać:

„Jak ja mogłem/am nie posiadać pulpitu menadżera oraz czytelnych standardów pracy i realizacji zadań?”
Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP?

Skorzystaj z 80% dofinansowania do realizacji naszych usług!

Zamów bezpłatne doradztwo i pozyskaj dofinansowanie dla Twojej firmy