Całościowy rozwój firmy

Zwiększ ZYSKI Twojej firmy

Opis badań w książce „Po pierwsze złam wszystkie zasady – co najwięksi menadżerowi na świecie robią inaczej”

Czy wiesz, że według badań Instytutu Gallupa przeprowadzonych na ponad milionowej próbie pracowników:

Istnieje bezpośredni związek pomiędzy zyskiem Twojej firmy, a jednoznacznie zdefiniowanymi oczekiwaniami wobec pracowników.

Cześć,

Nazywam się Sławek Szczepaniak i jestem Prezesem Zarządu w firmie doradczo-szkoleniowej Przemyk. Od 2010 r. miałem okazję z bliska zobaczyć, jak funkcjonuje ponad dwieście firm z sektora MŚP, w których prowadziłem usługi doradczo-szkoleniowe.
Początkowo nie mogłem zrozumieć:

Jak to jest, że właściciele dobrze prosperujących biznesów godzą się na to, że ich ciężka praca i pieniądze są marnowane, gdyż:

Zmiana perspektywy

Z czasem nauczyłem się, że powyższe działania wynikają najczęściej z tego, że w początkowej fazie rozwoju firmy właściciele jednocześnie:
Dzięki ich pracy „na kilka etatów” oraz przedsiębiorczości biznes rozrastał się, a obowiązki przejmowali coraz to nowi pracownicy. Jednak wraz ze wzrostem pojawiły się nowe wyzwania, którym trudno było sprostać właścicielom, gdyż wymagają zupełnie innych umiejętności, niż te które pozwoliły na dynamiczny rozwój.

Potrzebna jest zmiana perspektywy, która jest trudna dla osób emocjonalnie zaangażowanych w stworzenie firmy – w końcu to ich dziecko.

„Sławek, czy wasze usługi są dla mnie”?

Tylko wówczas, gdy odpowiesz TAK na chociaż jedno z poniższych twierdzeń:

Chcę w łatwy i szybki sposób, oparty na faktach i twardych danych, wiedzieć kto uczciwie pracuje, a kto tylko pozoruje pracę wykorzystując moje dobre serce i „miękkie” podejście do rozliczania;

Zarządzam dobrze prosperującym biznesem, który chcę rozwijać utrzymując jednocześnie dobrą atmosferę wśród moich pracowników;

Ważne jest dla mnie zwiększenie zysków firmy dzięki koncentracji na najbardziej rentownych i perspektywicznych klientach przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka odejścia kluczowych klientów;

Chcę wzmocnić w moich ludziach poczucie sprawiedliwości i partnerskiego traktowania poprzez wsparcie ich codziennej pracy regularną dawką informacji pomocnych w realizacji założonych celów.

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś TAK

Gwarantujemy, że posiadamy umiejętności, które są potrzebne na obecnym etapie rozwoju Twojej firmy i potrafimy skłonić Cię do zmiany perspektywy.

„Co otrzymam na końcu usługi?”

Przygotujemy dla Twojej firmy czytelne, proste i praktyczne standardy, które:

Co mówią o nas klienci?

referencje

Jakość usług potwierdzona certyfikatem

Wspominałem wcześniej o nietrafionych wdrożeniach ISO 9001:2015 i o takich, które są oparte na zdrowym rozsądku. U nas zdecydowanie dominuje to drugie podejście i dlatego możemy pochwalić się oceną jaką wystawił nam zewnętrzny audytor.
przebieg współpracy

„Czy na pewno skorzystam na Waszych usługach?”

Zanim zaczniemy właściwą realizację musimy upewnić się, że jesteśmy w stanie realnie pomóc w rozwoju Twojej firmy. Koszty tego przygotowania w całości leżą po naszej stronie, a dla Ciebie jest to sytuacja typu WYGRANY – WYGRANY.
Nic nie ryzykujesz

Jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi po wstępnym audycie, to nic za to nie zapłacisz, a otrzymasz od nas check-listę pomocną we wdrażaniu zmian zwiększających wartość Twojej firmy, którą będziesz mógł wykorzystać samodzielnie.

Poprawisz efektywność

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to uzyskasz pewność, że w ciągu krótkiego czasu Twoja firma wejdzie na wyższy poziom zarządzania, a Ty zyskasz spokój i w zależności od Twoich potrzeb: czas na dalszy rozwój Twojego biznesu albo czas na spokojny urlop bez ciągłego odbierania telefonów z pracy i odpisywania na e-maile.

Zobacz w jaki sposób wspólnie przygotowujemy się do realizacji usługi i jak będzie przebiegało doprecyzowanie jej zakresu:

krok 1
Rozmowa telefoniczna z naszym ekspertem
Informację na temat naszego sposobu pracy oraz kontrolną check-listę, którą wykorzystujemy do wsparcia naszych Klientów w zwiększaniu wartości ich firm (otrzymasz prawo jej samodzielnego wykorzystania, nawet jeżeli nie skorzystasz z naszych usług).

Informację o możliwość skorzystania z usług naszej firmy oraz ustalony termin audytu wstępnego.

Może okazać się po rozmowie z Tobą, że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Powody mogą być bardzo różne, zarówno po naszej jak i po Twojej stronie, np.: uznasz, że nasz sposób pracy nie jest dla Ciebie odpowiedni, my uznamy, że Twoje oczekiwania są nierealne, prowadzisz działalność konkurencyjną wobec naszej albo po prostu od początku nie będzie chemii .
0 zł
krok 2
Audyt wstępny w Twojej firmie – rozmowa z Tobą i kluczowymi pracownikami
Wnioski z audytu, które będą zawierały ocenę mocnych i słabych stron Twojej firmy wraz z propozycją działań, które zwiększą wartość Twojej firmy (z możliwością samodzielnego wdrożenia).
Konkretną ofertę współpracy wraz z harmonogramem i KRYTERIAMI AKCEPTACJI każdego z etapów.
Podobnie jak na etapie pierwszej rozmowy może okazać się po audycie że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Powody mogą być bardzo różne zarówno po naszej jak i po Twojej stronie, np.: uznasz, że nasz sposób pracy nie jest dla Ciebie odpowiedni albo my uznamy, że Twoje oczekiwania są nierealne.
0 zł
krok 3
Formalności, bezpieczeństwo, plan działania

Zapisz się na bezpłatną sesję doradczą

Wyeliminuj niepotrzebną pracę, popraw komunikację i doprecyzuj Twoje oczekiwania wobec pracowników.
pulpit menadżerski

Zobacz w jaki sposób stworzymy dla Twojej firmy proste, czytelne i praktyczne standardy

etap 01

Wstępna analiza procesów

Efekt prac:
Ustalimy:

Bardzo pilnujemy tego, aby nakład pracy potrzebny do uzyskania informacji był jak najmniejszy i jak najtańszy. Proponujemy wyłącznie takie zmiany, które pozwolą na szybkie uzyskanie wartościowych danych.

etap 02

Przygotowanie wskaźników i zmiany w systemie IT

Efekt prac:

etap 03

Przygotowanie nowych standardów postępowania

Efekt prac:

Bardzo pilnujemy tego, aby procedury były napisany "po ludzku" i obejmowały wyłącznie te obszary, w których faktycznie są potrzebne.

etap 04

Utworzenie Pulpitu Menadżerskiego

Efekt prac:

Potrzebujesz dowiedzieć się:

Klikasz i masz. Bez wysiłku, bez proszenia się informatyków, bez tracenia czasu na tworzenie skomplikowanych algorytmów i zapytań.

etap 05

Wsparcie przy tworzeniu strategii firmy

Efekt prac:
Podsumowanie:

100% satysfakcji

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego możemy oferować 100% gwarancję satysfakcji. Rozpoczęcie każdego etapu poprzedzone jest rozliczeniem poprzedniego. Jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany tym co otrzymałeś, po prostu nam nie zapłacisz za dany etap, a my zwrócimy Ci zaliczkę i zakończymy współpracę.

Już wkrótce będziesz się zastanawiać:

„Jak ja mogłem/am nie posiadać pulpitu menadżera oraz czytelnych standardów pracy i realizacji zadań?”

Zamów bezpłatną konsultację, a my

sprawdzimy czy Twoja firma może otrzymać 80% dofinansowania do realizacji naszych usług!

Zamów bezpłatny audyt wstępny Twojej firmy i sprawdź jak możemy Ci pomóc