Zarządzanie czasem

Powrót


Nudny, przewidywalny, jednostajny, zawsze chodzący w tym samym rytmie.. i niemal zawsze oskarżany: „Gdybym tylko miał więcej czasu”, „Gdybym tylko mogła cofnąć czas”, „Ciągle jestem pod presją czasu”, „ „Nie mam czasu na przyjemności”, „Czas zabrał moje najlepsze lata”, „Jak zabić czas?” – to tylko te najłagodniejsze komentarze wypowiadane na temat głównego wroga większości ludzi: CZASU.

W jakiej sytuacji znajdują się osoby, które zbyt często w podobny sposób odbierają rzeczywistość?

Mniej więcej w takiej, jak kierowca walczący z samochodem podczas poślizgu, narciarz, który utracił panowanie nad nartami albo jeździec, którego poniósł jego własny koń.

Jeśli chcesz przestać ciągle się spieszyć, robić wszystko na ostatnią chwilę i zadręczać się ilością spraw do załatwienia, skorzystaj z naszego szkolenia i dowiedz się co zrobić, aby ze spokojem i satysfakcją realizować codzienne zadania, które przekładają się na wielkie osiągnięcia.

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą efektywniej organizować swój czas, nauczyć się właściwego wyznaczania celów i priorytetów, a także chcą wiedzieć jak własne cele przekładać na konkretne działania zwiększając w ten sposób satysfakcję z dokonanych osiągnięć.

Na szkoleniu otrzymasz m.in.:

 

Plan szkolenia

1. Czas a produktywność:

2. Wyznaczanie celów i planowanie:

3. Zarządzanie priorytetami:

4. Trudności związane z zarządzaniem czasem czyli występowanie tzw. “złodziei” czasu:

5. Przyczyny odkładania zadań na później i metody przeciwdziałania:

6. Samodyscyplina:

7. Zastępowanie negatywnych nawyków pozytywnymi:

8. Delegowanie zadań:

9. Narzędzia pomocne w zarządzaniu czasem.

 

Szkolenie objęte programem: “Gwarancja satysfakcji”!

Kontakt z nami!Powrót do szkoleń