Mistrzowska rekrutacja

Powrót


Co ma wspólnego rekrutacja z zakupem samochodu?

Przypomnij sobie, ile czasu poświęcasz na kupno samochodu? Najpierw analiza: czy ma być ekonomiczny, pakowny, szybki, bezpieczny, prestiżowy, na benzynę, na ropę, a może wersja hybrydowa? Godziny spędzone na poznawaniu opinii użytkowników, ekspertów, znajomych. Odwiedzane salony samochodowe, rozmowy ze sprzedawcami. I na końcu jest – kupiony.

Rekrutacja opiera się na analogicznych zasadach do tych, które stosujemy przy zakupie auta. Niestety, w praktyce najczęściej przy rekrutacji wybiera się drogę na skróty. Z reguły nieporównywalnie więcej wysiłku i energii wkładamy w zakup samochodu niż w zatrudnienie pracownika. Tymczasem źle zatrudniony pracownik pochłania dużo więcej pieniędzy niż dobrej klasy samochód. Pracownik natomiast na te samochody zarabia.

Naucz się zatrudniać pracowitych, lojalnych i energicznych pracowników, którzy z zaangażowaniem i uśmiechem dobrze wykonują swoją pracę.

Szkolenie skierowane jest do właścicieli firm, menadżerów działów personalnych, specjalistów do spraw rekrutacji oraz wszystkich menadżerów, którzy chcą zatrudniać pracowitych, lojalnych, bystrych i energicznych pracowników, wykonujących swoją pracę z zaangażowaniem i uśmiechem.

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

Plan szkolenia

1. Istota i znaczenie planowania zatrudnienia:

2. Tworzenie profilu wymagań wobec kandydata:

3. Metody rekrutacji:

4. Zasady tworzenia ogłoszeń, na które odpowiadają właściwi kandydaci:

5. Wstępna selekcja kandydatów:

6. Rozmowa rekrutacyjna:

7. Wprowadzenie do pracy i ocena po okresie próbnym:

 

Szkolenie objęte programem: “Gwarancja satysfakcji”!

Kontakt z nami!Powrót do szkoleń