Motywacja pracowników

Powrót


„Flow” – stan między satysfakcją a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się danej czynności. Osoby doświadczające tego przyjemnego uniesienia są całkowicie skupione na zadaniu, które wykonują i czerpią czystą przyjemności z samego faktu wykonywania danej aktywności.

Czy kiedykolwiek widziałeś swój zespół pracujący w ten sposób? Czy sam kiedykolwiek doświadczyłeś takiego stanu w pracy?

Dlaczego jedni pracownicy są zaangażowani, lojalni i chętnie uczą się nowych rzeczy, a inne wręcz przeciwnie. Co zrobić, aby Ci dobrzy byli jeszcze lepsi albo przynajmniej nie obniżyli swoich lotów, a Ci słabsi wskoczyli na wyższy poziom?

Czy masz na to realny wpływ? Z całą pewnością tak i to dużo większy niż może Ci się wydawać.

Dowiedz się, co musisz zmienić w swoim postępowaniu, aby Twoi pracownicy byli pracowici, lojalni, zaangażowani i z uśmiechem pracowali na Twój sukces.

Szkolenie skierowane jest do menadżerów zarządzających pracownikami, którzy chcą być prawdziwymi liderami. Liderami, którzy realizują cele biznesowe, tworząc przy tym dobrą atmosferę w pracy. Liderami, którzy posiadają umiejętności motywowania i podnoszenie samooceny pracowników, stając się dla nich wzorem do naśladowania.

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak:

 

Plan szkolenia

1. Podstawy motywacji:

2. Poznaj własną motywację:

3. Elastyczność w zarządzaniu:

4. Komunikacja podstawą sukcesu:

5. Indywidualna motywacja pracowników:

6. Motywowanie zespołu:

7. System motywacyjny:

8. Wyznaczanie celów i udzielanie informacji zwrotnej:

9. Doskonalenie własnych umiejętności menadżerskich.

 

Szkolenie objęte programem: “Gwarancja satysfakcji”!

Kontakt z nami!Powrót do szkoleń