Gwarancja

Przejdź do oferty


Jesteśmy pewni jakości naszych usług i dlatego oferujemy Ci gwarancję satysfakcji.

Każdy kto szanuje swoje pieniądze, chce przed ich wydaniem mieć pewność, że dana inwestycja ma dla niego sens. Zapewne masz podobne oczekiwania. Dlatego specjalnie dla Ciebie mamy przygotowaną 100% gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy – całe ryzyko współpracy bierzemy na siebie. Taka gwarancja jest możliwa dzięki realizacji USŁUG PREMIUM zgodnie ze sprawdzonym i przetestowanym sposobem działania opartym na następujących zasadach:

  1. Dobra diagnoza sytuacji oraz wyzwań przed jakim stoi nasz Klient;
  2. Realizacja usług wyłącznie przez menadżerów posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe;
  3. Realizacja zleceń w zgodzie z wartościami firmy “PRZEMYK”: uczciwość, rzetelność i partnerstwo.

Jeżeli skorzystasz z naszych USŁUG PREMIUM z zakresu doradztwa lub szkoleń i uznasz, że nie spełniły one Twoich oczekiwań, to bez zbędnych pytań,  natychmiast zwrócimy Ci 100 % zainwestowanej kwoty.

Jak zrealizować gwarancję?

  1. Zwrot pieniędzy odbywa się na podstawie ustnego lub pisemnego wniosku od Klienta. Klient zostanie poproszony o udzielenie firmie Przemyk informacji zwrotnej, dotyczącej przyczyn skorzystania z gwarancji – odmowa udzielenia informacji zwrotnej nie zwalnia firmy „Przemyk” z uwzględnienia gwarancji.
  2. Wniosek o zwrot pieniędzy powinien zostać złożony nie później niż w ciągu 7 dni od zakończenia realizacji usługi.
  3. Maksymalna wysokość zwrotu nie może przekroczyć kwoty, jaką Klient zapłacił za usługę, która podlega reklamacji.

Niewiele firm jest gotowych zaproponować Tobie taką ofertę. My jesteśmy przekonani do jakości naszych USŁUG PREMIUM oraz skuteczności naszych rozwiązań. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli i za wystawione referencje, które utwierdzają nas w przekonaniu, że warto wkładać całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie w realizację USŁUG PREMIUM.

Jeśli i Ty chcesz skorzystać z praktycznej wiedzy i doświadczenia firmy “Przemyk”, które pozwolą Tobie i Twojej firmie uzyskać wymierne efekty współpracy takie jak: zwiększenie sprzedaży, nabycie nowych kompetencji, skuteczne wdrożenie nowych projektów czy wzrost zysków:

Kontakt z nami!Oferta